Via Promoda

Salon promoda oferuje kolekcje marek:

ecco – swiatowego lidera w segmencie obuwia codziennego uzytku, dla którego filozofia tworzenia produktów jest niezwykle prosta „wszystko zaczyna się od stopy”.
Podczas, gdy inne firmy obsesyjnie są zapatrzone w produkcje butów, ecco ma obsesje na punkcie ludzkiej stopy - jak pracuje, jak reaguje, jak się zachowuje w różnych warunkach, w jaki sposób 52 kości i 56 stawów wprawia Cię w ruch.

Geox
– największego globalnego producenta obuwia w segmencie obuwia codziennego uzytku, który oprócz atrakcyjności wzorniczej obuwia i odzieży oferuje szereg opatentowanych rozwiązań technologicznych, które zwiększają komfort użytkowania produktów: geox jacket breathes-oddychająca odzież, amphibiox-oddychajaca wodoodporna skórzana cholewka obuwia, energy walk-system kształtujący mięśnie, geox breathes-oddychajaca, wodoszczelna podeszwa, geox cuoio-oddychajaca wodoodporna skórzana podeszwa.

Oferta salonu wzbogacona jest ponadto markami: baldinini, boca, camel activ, cat, converse, dyva, emu, gabor, gino rossi, pikolinos, unisa.

tel. 530 441 299